Tomáš Bella na seznamu předních inovátorů v oblasti žurnalistiky a médií

Významný britský server Journalism.co.uk zařadil spoluzakladatele NextBig Tomáše Bellu na seznam lidí, kteří svou prací nejvíce přispívají k pokroku v žurnalistice a na poli zpravodajských médií. Jednatřicetiletý Bella se tak teprve jako druhý Středoevropan dostal do společnosti zahraničních kolegů pracujících například pro The Times, New York Times nebo Guardian.

Tomáš Bella si připsal zásluhy zejména v době svého působení ve Sme.sk, nejnavštěvovanějším slovenském zpravodajském serveru. Z pozice šéfredaktora stál za projekty jako blog.sme.sk nebo vybrali.sme.sk, které byly první svého druhu v celé Evropě. Nyní je spojován zejména s připravovaným systémem plošného zpoplatnění internetového obsahu na Slovensku a v České republice.

Journalism.co.uk svůj seznam zvaný „j-list“ v průběhu roku 2010 postupně rozšiřuje o nová jména. Snaží se přitom, aby se na seznamu místo výkonných ředitelů či majitelů objevovali skuteční inovátoři v oblasti médií. Slovenský novinář vyhrál hlasování, které mělo rozhodnout, kdo se stane přesně padesátým členem této prestižní společnosti.

Více o seznamu „j-list“ lze nalézt na journalism.co.uk. Stručné představení Tomáše Belly včetně kontaktních informací je pak k dispozici na www.nextbig.cz v sekci „Kdo jsme“.

(Vydáno v Praze dne 17. srpna 2010)

 

 

 

 


Generačný čas: 6.66308403015ms, CMS system created by mr.Puetro (www.puetro.net)